KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13396485
nr 1339 6485
Oljemålning, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Signerad. Olja på duk, 75x63cm
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 augusti 2020
kl 19:37:15
300 kr